Türkçe | English

MicroVolts


MicroVolts aksiyon dolu bir TPS oyunudur. Oyuncakların dünyasındaki gizli savaşı konu alan oyun, bir çok yönüyle diğer TPS oyunlarından ayrılıyor. Örneğin benzer oyunlarda rastlayamayacağınız türden dört ana karaktere sahip. Kısmen Japon animelerini anımsatan karakterin en önemli özelliği ise birer oyuncak olmaları.

Evet karakterlerimiz oyuncaklardan oluşuyor fakat sakın çok masum olduklarını düşünüp yanılmayın. Zira bu oyuncaklar gerçek hayatta asla rastlayamayacağımız türden otuzun üzerinde değişik silahla savaşıyor ve kazanmak için kıyasıya mücadele veriyorlar. TPS oyunlarına farklı bir bakış getiren bu oyunda siz de kendi karakterinizi seçebilir, istediğiniz kıyafetleri giydirebilir ve silahlarınızı kuşanıp savaşmaya başlayabilirsiniz. Oynamaktan sıkılmayacağınız bir çok harita ve oyun modunu da içinde barındıran bu eğlenceli oyun kısa zaman içinde büyük başarılar kazanmıştır.

Readers Choice ödüllerinde "En iyi PvP" ve "En İyi Topluluk" dallarında ikincilik elde etmiş , SK Media yapımı bu oyunun Türkiye yayıncılığını ise biz üstlenmiş bulunuyoruz.