Türkçe | English

Kurumsal

Temelleri 2001 yılında bir yazılım şirketi olarak atılan CİRİT Bilişim Grubu, kuruluşundan günümüze kadar çizgisinden sapmadan faaliyetlerine devam etmiş, yazılım ve dijital eğlence alanında büyük başarılara imza atmıştır.

2009 yılında uluslararası bir dijital eğlence yayıncısı olan Game Bridger Entertainment ile kurduğu ortaklık sonucu Game Bridger Türkiye, 2010 yılında BuddiePAY Ltd. ile kurduğu ortaklık sonucu BuddiePAY Türkiye grup bünyesine katılmıştır. Bu işbirlikleri sonucu Türk dijital oyun sektöründe önemli aktörler arasında yer alan CİRİT Grubu şirketleri çalışmalarını uluslararası platformlarda işbirlikleri ile sürdürmektedir.

2011 yılında teknoloji ve bilişim odaklı halkla ilişkiler süreçlerinde uzmanlaşmış PReative Halkla İlişkiler Ajansı'nın grup bünyesine katılması ile sosyal medya ve dijital pr alanlarında Türkiye'nin önemli kurumları arasında yerini almıştır. PReative halkla ilişkiler ajansı çatısı altında içerik geliştirme ve yayıncılık tecrübelerimiz ve oyun sektörünü profesyonel ekipman ve deneyimli kadrolarla birleştirerek kurduğumuz Seslendirme Stüdyomuz 2012 Ocak ayında faaliyete geçmiştir.