Türkçe | English

Gamestanbul

"Oyuncu İçin" sloganı ile yayın hayatına başlamış Gamestanbul oyun ve oyuncu ürünleri satış hizmeti veren sanal bir mağazadır.


Günümüzün en yenilikçi ve dinamik oyun ve oyuncu ürünleri satış kanalı olmayı hedeflemiş Gamestanbul yola çıkarken oyuncuların beklentilerini ve rahatlıklarını göz önüne alarak kullanıcı dostu hizmet anlayışı ve tasarımı ile 2013’ün Haziran ayında hizmet hayatına başlamıştır.


Türkiye’de oyun dünyasına farklı bir bakış getirmeyi amaçlayan firma her şeyden önce kullanıcılarına güvenilir ve kazançlı ürün hizmeti sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir. 100 den fazla oyun ile açılan sanal mağazasında bulunan oyuncu ekipman ve aksesuarları ile kullanıcılarına tam donanımlı hizmet vermektedir.


Gamestanbul standart bir sanal mağaza olmaktan fazlasını gerçekleştirecek yapıda kurmuş olduğu sistemi ile alışverişten çok daha fazlasını kullanıcılarına sağlamaktadır. Kullanıcılarını ilgi alanlarında ki oyunlar ve ürünler konusunda bilgilendirilmesi, kişiselleştirilebilir güvenlik seçenekleri, farklı müşteri modelleriyle her kullacısına ayrı ilgi ve enerji vererek üyelerinin alışveriş keyfini en üst düzeye taşımaktadır.


Tasarım, geliştirme ve hizmete sunulma aşamalarının her birinde var olan “Müşteri” kalıbını “Oyuncu’ya” çevirmek ve bu doğrultuda ilerleyebilmek için genç, oyunlar ve oyun ürünleri konularında bilgili ekibi ile oyun severlerin karşısına tam donanımlı olarak çıkmıştır.


İlerleyen dönemlerde hem ürün yelpazesini genişletmek hem de daha kazançlı ürünler sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.